Pisuhända jahtimas. Ene Hioni nimelise fondi (Fondi EH) tuluõhtu 19. sept

kodanikukoolitus

22. september 2016 kell 17.00-20.00

Vilde Muuseumis, Roheline aas 3, Kadriorus, Tallinnas.

Eestis on vähe inimesi. Iga inimene on väärtus. Eesti tasakaal ja edasiminek oleneb inimestest – meie kõigi pingutusest. Kui valitsus ei suuda, kui erakonnad ei taha, kui Riigikogu on kaotanud pea, oleneb Eesti saatus tõesti meist endist. Meie kainest mõistusest ja tasakaalust. Igast inimesest.

Fond EH otsib, leiab üles ja tunnustab inimesi, kelle tegevus mõjutab Eesti elu täna, homme, aastate pärast. Fondi on asutanud (2006) soome-rootslaste saja-aastane organisatsioon Svenska Kvinnoförbundet. Meie fondi stipendiumi on välja antud juba 11 korda.

Kõik stipendiaadid on leitavad http://kodanikukoolitus.eu/eh-fond.

Fondi püsimiseks ja toetamseks korraldame tuluõhtuid, kogume annetusi. Seekordsel tuluõhtul on võimalus osaleda „pisuhännajahtimise“ loteriil - võidud on tõeliselt ootamatud! Fondi laureaatide poolt annetatud kunstiteoste, käsitööde, ehete või põnevate sündmuste oksjoni viib läbi Fondi EH laureaat Raul Rebane.

Pisuhänna jahil toimub ka eksklusiivne ringkäik „Pisuhänna“ autori muuseumis, lisaks pakume muusikalist elamust ja suupisteid.

Fond EH on eraldiseisev ja puutumatu osa MTÜ Kodanikukoolitus varadest. Kodanikukoolitus on 1989. aastal asutatud vabaühendus. Fondi EH juhib nõukogu koosseisus: Külli Vollmer, Tiina Kaalep, Katrin Laas-Mikko  ja Ene Hion

Osavõtuks on vajalik eelregistreerimine gretalee@hotmail.com või telefonil 6579955 Ene Hion.

Täiendav info:
Külli Vollmer
kylli.vollmer@gmail.com
Tel. 5114027

 


Lisa kommentaar

Email again: